KURZY


Kurzy probíhají v Základní umělecké škole Blatiny.                                        Adresa: Španielova 1124/50, Praha 6 – Řepy
Spojení: bus 180, tram 9, 10, 16 do zastávky Blatiny nebo bus 142 a 164 do zastávky Za Slánskou silnicí
Přístup ze zadní strany budovy od supermarketu NORMA (Hofbauerova ul.). Taneční sál je nově zrekonstruován, má zrcadlovou stěnu s baletní tyčí. Karimatky jsou k zapůjčení v omezeném počtu.
http://www.zusblatiny.cz/fotogalerie/budova-a-interier-skoly/

CENY:
V kurzu kombinujeme cvičení SM systému s protažením a posilováním problematických partií. Cvičební jednotka trvá 80 minut, ve zbylém čase je prostor pro individuální konzultace. Více o SM systému se můžete dozvědět na webu MUDr. Smíška  http://www.spiralstabilization.com/cz

Celý kurz obsahuje 10 lekcí = cena předplatného je 2000 Kč.
Pokud přivedete do kurzu dalšího cvičence, který uhradí celé předplatné, získáte slevu 10% z ceny kurzu.
Cena jednotlivé cvičební lekce je 220 Kč (při uhrazení celého kurzu 200 Kč).
Kdykoliv můžete absolvovat ukázkovou hodinu a připojit se k již probíhajícímu kurzu, pokud Vám výuka bude vyhovovat a v kurzu bude volné místo.
Zameškané hodiny lze nahradit po domluvě.

 

NÁVRAT K ROVNOVÁZE
Jedná se o kompenzační cvičení určené všem, kteří na sobě pozorují neblahé důsledky současného životního stylu. Soubor protahovacích a posilovacích cviků je zaměřen na nejčastěji se vyskytující svalové dysbalance. Cvičit mohou ženy i muži v širokém věkovém rozpětí, cvičení zvládnou i senioři.
Cviky provádíme v pomalém tempu se zaměřením na přesnost provedení.
Budete potřebovat pohodlné přiléhavé oblečení (např. leginy a tričko s delším rukávem), silnější ponožky nebo měkké cvičky. Dále cvičební podložku – karimatku (k zapůjčení v omezeném počtu) a overball (na objednání lze zakoupit u lektorky) příp. silnější ručník (stočený lze použít místo overballu).
V tomto kurzu lze navštěvovat i jednotlivé lekce.

SM systém
Unikátní cvičení vyvinuté MUDr. Smíškem – systém spirální stabilizace a mobilizace páteře. Více o cvičení se ozvíte na webu MUDr. Smíška:

http://www.spiralstabilization.com/cz

http://www.spiralstabilization.com/cz/d-lecba/6-cvicitele/1-cvicitele-ceska-republika/1-cvicitele-praha

TANČÍME KE ZDRAVÍ (orientální tanec)
Orientální tanec je ucelený systém cviků pro ženy prověřený staletími. Buduje svalový korzet v centrální oblasti těla a tím stabilizuje páteř a příznivě ovlivňuje orgány v břišní dutině. Uvolňuje blokády zejména v oblastní hrudní a bederní páteře. Nepřetěžuje nosné klouby a tempo tance lze individuálně přizpůsobit stavu kardiovaskulárního systému, takže se mu mohou věnovat i ženy, které vyšší hmotnost nebo přidružené choroby diskvalifikují z jiných druhů pohybových aktivit. Pravidelným tréninkem docílíme vznosného držení těla a elegantních pohybů, což posílí sebevědomí každé ženy.